יום ראשון, 26 במאי 2013

אף אחד לא חייב לציית לחוק - ולנו יש עכשיו הוכחות!

אני הולך לשחזר את הניסוי המוצלח של מארק סטיבנס, בו הוא יצר קשר עם עיתונאים ואנשי תקשורת והוכיח חד משמעית, שערוצי התקשורת והעיתונות ישקרו וייזיפו לכם מציאות שמתאימה לבוסים שלהם. הם יתעלמו מעובדות ואפילו לא יהיו מוכנים להסתכל ולבדוק הוכחות חד משמעיות לכך שאף אחד לא באמת חייב לציית לחוק.

עד כה יצרתי קשר עם כל ערוצי התקשורת והעיתונים הגדולים בישראל, וכן עם כמה תחקירנים מפורסמים, שפשוט נמנעו מלחפש הוכחות שהחוק מחייב אותנו, ונמנעו בכלל מלחזור אלי ולבדוק את הראיות שיש לי לכך שאפילו לעורכי הדין של המדינה אין! לא רק שלעורכי הדין של "המדינה" אין, זה נראה שכל השופטים בישראל הם שותפים לקנוניה ומריצים הונאה משפטית עלינו בכל פעם שאנחנו שואלים על הראיות העלומות האלו. לי יש ראיות מוצקות לכך, אבל אף "עיתונאי" לא רוצה לחשוף את הסיפור הזה לציבור.

הניסוי הזה מוכיח את הכשל הלוגי ש-"אם זה היה נכון כבר היו מפרסמים את זה! זה היה הופך לחדשות היום ומופיע בעמוד הראשון!"--כי ממש לא, אין ספור ראיות לא מעניינות את העיתונאים והתחקירנים בישראל ואפילו לא את אלו מהם המפורסמים בתור "חושפי שערוריות" - הם יפרסמו רק ידיעות שמתאימות לאג'נדה של הבוסים והספונסורים שלהם או כאלו שתואמות לאמונה הממש דתית שלהם בדת המדינה. העובדה שיש לנו ראיות להונאה שמריצים שופטים ותובעים שגונבים מיליונים מאנשים חפים מפשע לא מעניינת את העיתונות המרכזית או האלטרנטיבית.

חושבים שיש איזשהו עיתונאי או תחקירן שיהיה מוכן לחשוף את ההונאה הכי גדולה ביקום, או לפחות, "במדינה"? כתבו לי את שמו ואני אשלח לו הזמנה במייל ליצור איתי קשר. העובדה שעד כה תחקירנים ידועים נמנעו מלחזור אלי מוכיחה שהדרך היחידה שאנשים ידעו את האמת, היא אם היא תעבור מפה לאוזן.