יום שני, 9 בספטמבר 2013

לחשוף עוד שגיאה פוליטית - מיקום פיזי איננו הוכחה לנוכחות בתוך מדינה

שגיאה פוליטית נפוצה ביותר היא ההשוואה בין המיקום הפיזי בו אתה נמצא לבין נוכחותך בתוך בדייה שכלית מסוג מדינה. כשאתה מתסכל על העובדות, המשוואה היא ממש פשוטה:

מיקום פיזי איננו זהה לנוכחות במדינה.

בגלל שכולנו הורגלנו ע"י שטיפות מוח להאמין שזה למעשה ההיפך, זה מאוד קשה לקבל את העובדה שמיקום פיזי לא אומר שאנחנו נמצאים במדינה. מדינות הינן בדיות שכליות ואני הסברתי את זה כבר כמה פעמים. זה בסה"כ תכסיס של תעמולה שנועד לשכנע אותך לשלם מיסים. כל אחד שחושב שיש לו הוכחות סותרות מוזמן להציג אותן לציבור.

כל מה שהפוליטיקאים מה-"רשויות" הפוליטיות עושים, הם מציירים קווים על מפה, כמו למשל מסביב האיזור הגיאוגרפי הידוע כתל-אביב, והם קוראים לזה "העיר תל-אביב". העיר לא באמת קיימת, היא לא אמיתית.

אז אתם חושבים שהנוכחות הפיזית שלי באיזור מסויים אומרת שאני נוכח בתוך עיר או מדינה?

לאנשים יהיה מבט מטופש על הפרצוף כאשר הם מנסים להבין את זה לראשונה. לכל היותר אני מתחיל פה דיון אודות המדינה, מהי? ואני יכול לשאול למשל, האם המדינה נוצרה על ידי בני אדם או האם היא טבעית. אתם יכולים גם להביא פוליטיקאים להודות שהערים והמדינה נוצרו על ידי חקיקה.

התגובה הרגשית שתקבל ממישהו כאשר תסביר לו את זה, יכולה לשמש לטובתך. תזכיר לו את התגובה הרגשית שלו למידע הזה, ותשאל אותו האם הנוכחות שלך באיזור גיאוגרפי אומרת שאתה נוכח בתוך מדינה.

בגלל שהם לא יכולים להוכיח שאתה נוכח בתוך בדייה שכלית מסוג מדינה או עיר, הם לא יכולים להוכיח שהחוקים הקטנים שלהם מתיחסים אליך או שיש להם סמכות. ללא ההסחות דעת הללו, כל מה שנשאר להם זה התוקפנות והאלימות. ואז, האשליה של הליך הוגן נעלמת והם פועלים בגלוי כמו פושעים.. וזה למעשה, מה שהם באמת.