יום חמישי, 3 באוקטובר 2013

גם התקשורת האלטרנטיבית מסרבת לחשוף את ההונאה!

עורכי דין ופוליטיקאים מריצים את ההונאה המשפטית הגדולה ביותר ביקום, והתקשורת מסרבת לכסות את הסיפור הזה. ואם זה לא מספיק רע.. גם התקשורת האלטרנטיבית מסרבת לחשוף את ההונאה! מסתבר שחשיפת ההונאה איננה חשובה למגזין "קנאביס.קום" שלא רוצה לספר לקוראיו שהמערכת המשפטית עובדת עליהם.

ב-14 ליוני 2013 קיבלתי מייל:
"אהלן חבר, אני אורן, מנהל המגזין "קנאביס". חשבתי להציע לך לפרסם פוסט בנושא המסמך שלך. זה יכול להיות מאוד מעניין עבור קהל הקוראים שלנו."

כבר באותו היום עניתי:
-היי אורן, כתבתי כמה מילים וזה מוכן עכשיו לפרסום. אני כבר להוט לראות את זה מפורסם!

לאחר 4 ימים ב-18 ליוני אורן ענה לי:
"תשמע, זה מאמר מצויין! אבל - אתה מוכרח לקצר אותו בהרבה (אני יודע שזה קשה). מעטים האנשים שישבו לקרוא 3,000 מילים ואם אנו רוצים להעביר את המסר לכמה שיותר, נצטרך למקד את הטיעונים ולצמצם את התיאורים."

וכבר באותו היום ערכתי\קיצרתי לבקשתו את המאמר והחזרתי לו בצירוף לוידאו שלי מקריא את המאמר המלא\ארוך:
-צמצמתי איפה שהיה אפשר וקיצצתי את החלק השני שמדבר אודות האגודה. מצורף. סלח לי אם זה עדיין לא קצר. הכנתי וידאו של 24 דקות (מהכתבה המלאה) שאתה יכול להוסיף לעמוד הכתבה.

עבר כמעט שבוע ולא שמעתי מאורן - 24 ליוני:
-מה קורה? מקווה שלא התבאסת שפרסמתי כבר את הוידאו..

ואחרי 4 ימים - 28 ליוני:
"כן, ניאלץ לוותר עליו."

מיד עניתי - 28 ליוני:
-את המלל לא פירסמתי, רק שמתי את הוידאו באתר והוא כמעט לא קיבל חשיפות. בכל מקרה אשמח אם תפרסם, אני יכול להבטיח לא לפרסם את המלל במקום אחר, ואפשר גם לערוך ראיון בלעדי אם אתה רוצה להכין לי שאלות.

אורן לא חזר אלי מאז. כנראה שסקופים ואגו יותר חשובים למגזין קנאביס.קום מאשר לחשוף את ההונאה שמריצים עורכי דין על כל צרכני הקנביס.