יום רביעי, 25 בדצמבר 2013

פמיניזם: "צריך לחנך בנים לא לאנוס"

תנועה פמיניסטית בשם "אחת מתוך אחת" וקמפיין בינ"ל בשם "הסרט הלבן" טוענים שכל הנשים הן קורבנות של אונס. אם אני לוקח את הטענה ש-"כל הנשים נפגעות מתקיפות מיניות" אני יכול להסיק שהכוונה היא לומר שכל הגברים מרוויחים מאונס (וזו בדיוק העמדה של סוזן בראונמילר, פמיניסטית קיצונית). כשאני שומע שיש לחנך את כל הבנים לא לאנוס, אני יכול להניח שהכוונה היא לומר שכל הבנים אנסים מטבעם (העמדה של מריל פרנץ', פמיניסטית קיצונית). נראה שכל ההבדל בין פמיניזם קיצוני לפמיניזם הוא השימוש בלשון נקייה עבור אותם הרעיונות הארסיים.


רובם המוחלט של האנסים מדווחים כי חוו אלימות מצד ההורים בילדות. מה זה אומר? זה אומר שפמיניסטיות רוצות שהורים מכים ומתעללים יחנכו את ילדיהם לא לאנוס. בהצלחה עם זה!

מוטב היה אילו הקמפיינים האלו היו אומרים "תגידו להורים לא להרביץ לילדים" ולא רק בגלל שהילדים עלולים לגדול להיות אנסים, אלא, בעיקר בגלל שילדים הם מספיק זכאים ליחס שוויוני ומוסרי ולא מגיע להם לקבל מכות או התעללות. פמיניסטיות, תפסיקו בבקשה לשקר ולהשמיץ גברים, ולומר ש-"צריכים לחנך את הבנים לא לאנוס". זה טפשי בדיוק כמו לומר ש-הורים מכים, הורים שמתעללים או הורים שמזניחים בצורה נפשעת את ילדיהם צריכים לחנך את ילדיהם לא לאנוס.

בגיל 3 חינכו אותי לא להרביץ. ללא סייגים וללא יוצא דופן. לא להרביץ לכולם, כולל ג'ינג'ים, כולל בנות... אם לא היו מחכנים אותי, לא היו מצליחים לגדל אותי. רק בגיל 13 בערך התחלתי, רק התחלתי להבין מה זה סקס. לחנך ילדים לא לאנוס זה משהו שאי אפשר, וזה גם יגרום נזק, אם הם לא מסוגלים להבין. ולחנך ילדים בגיל 14 לא לתקוף זה מאוחר מידי. כל המטרה של הקמפיין היא ליצור האשמה כלפי כל הבנים\גברים - אפילו כשברור שהוא יפספס את אלו שהם באמת בעייתיים. לפמיניזם אין בעייה להשמיץ גברים, מסתבר. לפמיניזם אין שום בעיה לפגוע ולהזיק לבנים, מסתבר.

אנחנו לא באמת מבינים מה גורם לאנסים להפוך לאנסים. אנחנו מנסים להבין, אבל בהחלט, לפי הפסיכולוגיה, יש בעיקר קשר לטיב היחסים בין אבא לאמא. ובין אמא לילד. לומר שיש להתערב בחינוך של כלל הבנים - זו בורות, וזו העלאת קורבן בשם הבורות ("אפילו אם זה ימנע אונס אחד זה שווה").

המונופול הישן של הפמיניסטיות על ההגדרה של "מהו פמיניזם" נגמר.
פמיניזם זה מה שאנחנו, הלא פמיניסטים, אומרים שזה.
אם אנחנו אומרים שפמיניזם זו תנועת שנאה, אז זה מה שזה.ריכוז הכתבות בנושא פמיניזם: http://blog.bureaucracy.org.il/search/label/פמיניזם

פמיניזם - זה לא יעצור אף פעם. זו לא תנועה שבאה להשיג שוויון, התנועה הזו משתמשת בתעמולה על "שוויון" רק מתי שיש מקום לחזק נשים. גם אם זה בדרכים לגמרי לא הגונות, נצלניות, שפוגעות בגברים, כמו למשל כל חוקי האפליה המתקנת שאין בהם שום היגיון. למשל, אם אני קבלן בניין, האם זה צודק לכפות עלי להעסיק פועלות בניין? האם זה שוויון לשלם לפועלת בניין שמסוגלת לסחוב בלוק אחד על גבה את אותה המשכורת כמו פועל גבר שסוחב כ-4 בלוקים על גבו?אפליה מתקנת: פמיניסטיות דורשות עבור נשים שכר זהה לזה של גברים בעלי דרג גבוה יותר, ניסיון רב יותר וכו'בעבר, סיפרו לנו על סטטיסטיקה של "1 מתוך 4" נשים שהוטרדו או הותקפו מינית. כמובן שאלו היו שקרים, מאחר ולא היה שום מחקר מקיף והגון בנושא. אבל לפמיניזם אין שום בעיה להשתמש בשקרים בשביל לחזק את מעמד הנשים על חשבון גברים. המטרה היא להציג נשים כקורבן תמידי. קורבן שמגיע לו פיצוי כמובן. הסטטיסטיקות שמצביעות על 1 מתוך 4 כוללות מקרים של "מין לא רצוי" ("הסכמתי ואז התחרטתי, לא הייתי צריכה לתת לו!") ואפילו אם נקבל את הסטטיסטיקה הזו כאמיתית, מבחן המציאות מראה שנשים עדיין מעדיפות לצאת עם מאנייקים מאשר עם בחורים נחמדים ("הם נחמדים רק בגלל שהם רוצים סקס!"). עכשיו, עולות טענות ש-1 מתוך 5 עוברת אונס, ש-1 מתוך 3 עוברת הטרדה מינית וש-1 מתוך 6 היא קורבן לגילוי עריות. מתימטית, זה אומר שאם יש לך 3 אחיות, אתה יכול להיות בטוח ב-100% שאחת מהן עוברת הטרדה, ויש 50% סיכוי שזה אבא שלך. הזוי לא? כן, בסדר, אבל גם אם נניח שזה נכון, עדיין, 99 מתוך 100 בנים הם לא אנסים. אנס יכול לאנוס 30 בחורות ופמיניסטיות ינסו להציג שליש מהגברים כאנסים. הפמיניסטיות עושות חגיגה פוליטית מכל אסון. לא רק שהמחקרים האלו הוזמנו על-ידי בעלות אינטרסים, אלא שאם נבחן מקרוב את תוצאות המחקרים האלו, נראה שמשקרים לנו גם לגבי התוצאות.

הגיע הזמן לחנך את הבנים שלנו לא לאנוס ולא להאשים את הבנות שלנו כשהן נאנסות
אוקי, אז אם אני מחנה את המכונית שלי במקום הכי גרוע בעיר, בזמן הכי גרוע, לצורך העניין, אם אני מחנה את האופנוע שלי, ברחוב המסגר, ביום שישי במשך כל הלילה, איפה שיש מיליון טמבלים, והופכים לי את האופנוע... הרי כולם יגידו לי "אייל, למה אתה מחנה את האופנוע שלך במקום שאתה יודע שיש בו מלא ערסים, טמבלים וונדליסטים שיכורים? למה אתה לא חונה כמה רחובות הרחק משם? אנחנו לא מצדיקים את מי שהפך לך את האופנוע, זה לא מגיע לך, אבל יש לך יכולת למנוע את זה."


זוכרים את מקרה האונס שקרה לאחרונה בו נאנסה דיילת במלון בת"א, לאחר שחזרה מבילוי ב-2:00 בלילה? אני לא רוצה להאשים את הדיילת באונס, אבל אני סבור שהיא הייתה יכולה למנוע אותו. היא יצאה לבילוי עם חברתה, שנטשה אותה, ואז כאשר (הבינה ששתתה יותר מדי) חשה ברע, גילתה שאין לה כסף, והחליטה להעתר להצעה של גברים מהמועדון להסיע אותה למלון, איפשרה להם לעלות לחדר שלה... ואז נאנסה. אני ממש לא מצדיק את האנסים. אני פשוט חושב שאם מישהו צריך לעשות משהו בכדי למנוע את אונס כזה, לפני שנאשים את כל ההורים והילדים בעולם, כדאי שנסתכל מה אותה הבחורה יכלה לעשות בכדי למנוע את האונס. לבחור את מקום הבילוי שלה ביותר חוכמה. יש מקומות שגם אני, שאני לא איזה ביריון מגודל, לא הולך אליהם. האם אני מצדיק ומעודד אלימות כנגדי כאשר אני נמנע מאותם מקומות בהם אני לא מרגיש בטוח? לא. אבל יש מקומות שאני יודע שאני בטוח בהם, ויש מקומות שלא. היא הייתה יכולה לבדוק טוב יותר מי זו החברה שלה. שיש לה כסף. כמה היא שותה. היא הייתה יכולה לעצור מונית, להזמין מונית מהמועדון, לבקש ממישהו להזמין לה מונית. לבקש מהנהג להסיע אותה ולהמתין לה שתביא כסף מהמלון, או לעצור בדרך בכספומט. אבל הבחורה הנ"ל בחרה להגיד כן לבחורים מהמועדון, כי זה היה לה נוח שהם מתנדבים לשרת אותה באדיבות כביכול ללא כל תמורה. היא יכלה למנוע מהם לעלות לחדר, אבל היא לא עשתה זאת. העובדה שהיא הייתה שיכורה, לא מסירה ממנה אחריות -בדיוק כמו שנהג שיכור שעושה תאונה איננו יכול לומר שהוא לא אשם בתאונה, שלאחר ששתה איננו היה יותר אחראי למעשיו. זה בדיוק אותו העניין פה. בחרת לשתות? האחריות לתוצאות עליך. לא אחריות לאונס כמובן, את לא הזמנת אונס, בדיוק כפי שאני לא הזמנתי והצדקתי וונדליזם באופנוע שלי, אבל....


ובכן, אם אני הייתי משאיל את האופנוע שלך... והייתי מחנה אותו ביום שישי בלילה ברחוב המסגר, ושיכורים היו מפילים לך אותו ושוברים לך את ידית הברקס ואת המראה והפלסטיקים... האם היית מסכים להשאיל לי שוב את האופנוע, והיית מקבל את התירוץ שלי ש... "אנחנו צריכים ללכת ולחנך נערים לא לבצע וונדליזם"? או שהיית מתעצבן שהחניתי שם? ברצינות. אם אני היית משאיר את האופנוע שלך ביום שישי בלילה במקום הכי גרוע בעיר, במקום שאני יודע שיוצאים אליו שיכורים טמבלים, ערסים, וונדליסטים, והוא היה נפגע מוונדליזם, האם לא היית מאשים אותי בכך שעל אף הסיכון, בכל זאת חניתי שם? האם היית משאיל לי שוב את האופנוע ויוצא עמי להלחם בתרבות הוונדליזם, או שהיית פשוט אומר לי לא להחנות שם יותר וזהו. כיצד אתה היית מגיב?

אמרתי את זה מקודם ואגיד את זה שוב: תנועת הפמיניזם משתמשת שוב ושוב בעלילות שיקריות בהן האשמה כולה על הגברים. המקרה הנ"ל הוא רק אחד מתוך הרבה שזה קורה. מדובר במתקפה והחיילים של הפמיניזם מונעים מבורות ופחד.

אני לא פמיניסט, אני לא מאמין שיש בעיה עם "גברים" או "התרבות". כל מה שאני רואה, זה עוד ועוד שקרים ומציאות מדומה בחסות הפמיניזם.

פמיניזם בא ומתאר "תרבות" ו-"גברים" ומציע פתרון שיש ליישם אותו על כל "הגברים". ברם, כאשר באים מנגד ומציגים לפמיניזם מראה, כמו למשל, ציטוטים של פמיניסטיות רדיקליות, או את ההיגיון השבור בבסיס התיאוריה השיקרית (פטריארכיה, תרבות אונס, אפליה מתקנת, וכו') האם פמיניזם מקבל את המציאות לגבי עצמו? ממש לא! פמיניסטיות ופמיניסטים אומרים ש-"אלו לא פמיניסטיות אמיתיות!" (הרדיקליות) ואתם לא מאפשרים לנו, הלא פמיניסטים, להשליך על הפמיניזם את הפעולות של פמיניזם. אבל באותה נשימה, אתם משליכים על -כל הגברים- (או "התרבות") את מה שכמה אנסים עשו וכמה אנשים גסים אמרו.

מאחר שהמתקפות כנגד -כל הגברים- שוב ושוב יוצאות לפועל ללא כל הבחנה או מעצורים וביקורת, אני רואה בפמיניזם כ-תנועת שנאה מסוכנת ומזיקה.

"לחנך את הבנים שלנו לא לאנוס" זו אלימות מילולית מינית כנגד גברים, וזו הסתה לשנאת בנים וגברים. מה היה קורה לדעתכם, אם בני סלע היה מקבל חינוך לא לאנוס? כלומר, אם הילדות שלו עדיין הייתה דפוקה כמו שהייתה בטח, אבל היו מוסיפים לה אלמנט של "חינוך לא לאנוס", האם משהו היה משתנה אצלו? אני בטוח שלא. המפלצת שהוא הפך להיות לא נוצרה ממחסור בחינוך לא לאנוס. ומה, אם היו מחליפים לבני סלע את הילדות בילדות נהדרת, אך לא היו מחנכים אותו לא-לאנוס, עדיין חושבים שהוא היה אונס אם הייתה לו ילדות נהדרת? אז אוקיי, אתם יכולים לראות פה, שאין שום פאקינג קשר בין חינוך לא לאנוס, ואנסים. לא רק שזה בלתי אפשרי להחדיר את המסר הזה לבתים שבהם יגדלו האנסים הבאים, לא רק שזה נזק נפשי לכל הבנים האחרים, אלא שגם אם החינוך-לא-לאנוס היה מגיע לביתו של אנס לעתיד, זה לא היה פועל. אבל פמיניסטיות עדיין דוחפות לנו את השטויות האלו, בגלל שזה משפיל ומעודד שנאה ופוביה מגברים. ללא ספק, אצל חלקן, הפוביה והשנאה היא חבויה. אבל אין שום הסבר מדוע להמשיך לעודד תיאוריה שגויה ומרושעת שכזו, חוץ מאשר מניעים תת מודעים של שנאה ופחד מגברים.

"אבל רוב האנסים והרוצחים הם גברים!"
אם היה אפשר להשליך מהמעשים של כמה אנסים, מטרידנים וכתבי מגזינים שוביניסטים על כלל הגברים ולחנך אותם לא לגדול להיות כאלו, אז היה גם צריך לחנך ילדות לא לגדול ולהיות פמיניסטיות קיצוניות ששואפות להשמיד את המין הגברי. אותן שונאות גברים קיצוניות, פועלות יום ולילה למימוש הפנטזיות הגרוטסקיות שלהן -הן רצות לכנסת, לעמותות, למערכת החינוך, לאוניברסיטאות והן כותבות ספרים על מנת להפיץ את תפיסת המציאות השיקרית ומורעלת שלהן. אם כך, יש לחנך ילדות לא לשאוף "לצמצם את אוכלוסיית הגברים ל-10%" כמו שאמרה פעם סאלי מילר גירהארט, פמיניסטית רדיקלית.

יש לחנך את כולם לא להרביץ ולתקוף
זו עוד טקטיקה פמיניסטית של הסחת הדעת מביטויי השנאה האלו. אם אני מתיחס ליידוי אבנים על-ידי ערבים, או ילדים ערבים, ואומר, שיש לחנך את הילדים הערבים לא לזרוק אבנים, ואז, כאשר מראים לי כיצד זו גזענות לחשוב שערבים גדלים לזרוק אבנים אם לא "מחסנים" אותם בחינוך-לא-לזרוק-אבנים, כאילו שזה הטבע שלהם לזרוק אבנים, ואז, אני מתקן את דברי ואומר ש-"יש לחנך את כל הילדים לא לזרוק אבנים" כאשר השיחה היא בהקשר יידוי אבנים על-ידי ערבים, זה די ברור שלא שיניתי כלום בעמדה שלי, למרות שהבנתי שהיא שגוייה. לומר "יש לחנך את כולם לא לאנוס" זה מעין כסת"ח שכזה, וברור שהכוונה היא עדיין לומר שהנטייה הטבעית של בנים היא לגדול להיות אנסים, אם לא נותנים להם חינוך-לא-לאנוס.


כשהייתי בגיל 3 הרבצתי לילדים בגן, בעדינות, אבל זה היה עדיין פסול, והגננת וההורים שלי התערבו ובתוך שבוע הפסקתי. פשוט מאוד. זה לא ברור לי כיצד אפשר לחנך ילדים שלא מרביצים, לא להרביץ. מה, לוקחים אותם יום אחד ואומרים להם "להרביץ זה נו נו, להרביץ זה לא טוב, הנה, קח כמה חוברות וספרי לימוד ונעשה לך מבחן על הנושא". אם ילד לא מרביץ, איך לעזאזל אפשר לחנך אותו לא להרביץ? אני די בטוח שאין כלום מאחורי הסיסמה הזו, שכל הסיבה לתעמולה הזו היא להשיג פחד ושנאה, האשמה של גברים ובנים במקרים בודדים וקיצוניים.

אני פמיניסטית, אני יודעת מה זה פמיניזם, זה שוויון!
הפמיניזם נמצא פה כבר 60 שנים, ואני לא צריך את האישור שלך בשביל להבין את המציאות שעיניי רואות. המונופול שלכן על ההגדרה של פמיניזם נגמר. כמו שכל פמיניסטית יכולה לומר מה זה לדעתה פמיניזם, גם אנחנו, הלא פמיניסטים יכולים לומר מה זה פמיניזם, ואם אנחנו אומרים שזו תנועת שנאה, תנועת חיזוק האישה על חשבון הגבר, ללא כל גבול או יעד סופי של שוויון, אז זה מה שזה.

מה לעשות, ונולדתי לא ביריון, לא מוצק ושרירי כזה, רק אשכנזי צנום, ויש מקומות שגם אני מפחד להסתובב בהם. האם אני יכול לומר שצריך לחנך את כל המרוקאים לא להיות אלימים? כמובן שלא, זו תהיה גזענות הרי. אבל זו בדיוק עמדת השנאה הפמיניסטית שדורשת שכולנו נקבל חינוך מסויים, בכדי שהן יוכלו להרגיש בטוח ללכת איך שבא להן, כולל ערומות לגמרי, שיכורות, בחושך, בכל מקום. אנחנו צריכים לקבל חינוך... לא.. הן לא מאשימות אותנו, אבל אם אנחנו נסכים שאנחנו צריכים לקבל חינוך כזה, אז, אולי אותם בודדים חולי נפש תוקפניים, יקבלו את אותו החינוך גם כן. זה בערך היגיוני כמו שכולנו ניכנס לכלא מרצון ונאמר "חטאנו" בכדי להלחם בפשע.

מה זה לא פמיניזם
לא לאנוס זו לא תיאוריה פמיניסטית. לא לנצל ולהפלות נשים לרעה זו לא תיאוריה פמיניסטית. זה פשוט ההיפך מלאנוס ולנצל נשים לרעה. אם אתה כמוני, בן אדם הגון, אתה לא תאנוס, לא תעודד אונס ולא תסכים לניצול.

פמיניזם זו אמונה היושבת על כמה בסיסים שקריים שהם תיאורית הפטריארכיה, תיאוריית תרבות האונס, תיאוריית הפריבילגיה של גברים, תיאוריית הפער בשכר, ועוד תיאוריות שקריות. כל אחת מהתיאוריות האלו, נחשפה והוכחה כבר כשגויה, שקרית ובלתי היגיונית בעליל.

בתור לא פמיניסט, אני יכול להבין את דרכי הפעולה של הפמיניסטיות, שמנסות להציג לנו את התיאוריות שלהן כצורת מחשבה נפוצה ומקובלת, כדבר שקיים בפני עצמו בתרבות ללא קשר לפמיניזם. "פמיניזם זה שוויון" הן תמיד אומרות, כאילו שאפשר להפריד מעשים שפלים שנעשו בעיקביות במשך 60 השנים של פעילות התנועה, מהמושג הגמיש הזה. אם המושג הזה כ"כ גמיש עד שניתן להפריד אותו מתיאוריות שהוכחו כשיקריות, ולהמשיך לתמוך בהן שוב ושוב איפה שאנשים מוכנים לבלוע את השקר, אם ניתן לנתק את הפמיניסטיות הקיצוניות מהפמיניזם, אם ניתן להתעלם לחלוטין מאי השוויון במעשים של התנועה, ולמעשה להפריד את כל מה שנעשה ונאמר אי פעם בשם הפמיניזם, כולל מחקרים שיקריים ותעמולה מסובבת, ולומר שפמיניזם זה "השאיפה לשוויון", אז גם לי יש את הזכות, כאדם שהוא לא פמיניסט, לומר מהו פמיניזם. אני לא צריך את האישור שלך לזה.

גם אחרי שתחנכי אותם "לא לאנוס", בנים ישארו בנים.
"אז אתה טוען שבזה שהם ישארו בנים, הם ישארו אנסים נצלנים? שלחינוך אין שום השפעה?" -לא, אני ציני. זו את שטוענת שבנים זכרים הם אנסים נצלנים ושיש צורך לשנות אותם, שיש צורך בחינוך לא-לאנוס כי אחרת הם-ישארו אנסים ונצלנים.

"אין לי מושג מי הוכיח לך שתרבות האונס היא שיקרית"
תרבות האונס זו תיאורית קונספירציה - היא לא הוכחה כנכונה. כל מה שמסופר עליה אלו שגיאות לוגיות גסות. גברים שוביניסטים אינם מייצגים את כלל הגברים. התיאוריה של תרבות האונס אומרת שהם כן. מצחיק ועצוב בו זמנית, שכאשר אני מציג פמיניסטיות מלאות שנאה כלפי גברים, ולא סתם פמיניסטיות אלא מרצות מאוניברסיטאות, סופרות ידועות ומפורסמות, את אומרת שהן לא מייצגות את הפמיניזם.

במילים אחרות, את משליכה מעשים של גברים מסויימים על כל הגברים בגלל שיש להם במשותף: איבר מין זכרי.

ובאותה נשימה את דוחה את הטענה שנשים מסויימות שחולקות איתך את אותה האידיאולוגיה, לא רק איברי מין, אלא אידיאולוגיה (פסאודו!), אינן מייצגות את האידיאולוגיה. כמה שגוי, הזוי וצבוע מצידך.

קמפיין "הסרט הלבן" זו קבוצת שנאה סקסיסטית, אנטי-גברית,
שמפיצה תעמולה גועלית וסיפורי תרבות שקריים.

"אתה לא מבין כלום!"
"התיאוריה של תרבות האונס אומרת שאנחנו חיים בחברה שבה כלל האנשים -נשים(!) וגברים כאחד מתייחסים אל נשים כאל חפצי מין. לא רק גברים. ברור? פמיניזם היא תנועה שנוצרה כתגובה לשובניזם ולחוסר המודעות של כלל הגברים *והנשים* ליחס היומיומי הסקסיסטי שמופנה כלפי נשים, מצד גברים *ונשים* כאחד."

*פיהוק* כן... ו-גם *נשים* -אבל זה עדיין לא משנה כלום לגבי האמיתות של תיאוריית הקונספירציה השיקרית הזו.

"אפשר את ההתייחסותך שלך לסרטון- The Bro Code?"
אני לא מעוניין בעוד תעמולה פמיניסטית. לא קיבלתי ממך התיחסות לסרטונים שאני הצגתי באתר שלי. לאחר שתתיחס לסרטונים שהצגתי באתר הנ"ל, אשמח לתת התייחסות ל-bro code שלך. בינתיים, אתה יכול להסתפק בסרטון הזה שמפריך את התיאוריות הפמיניסטיות של "החפצת נשים".

"אני רוצה לשאול אותך- מודל הרזון שיש היום, מאיפה הוא הבא?"
העניין עם לשקר כל הזמן ולהתעלם מעובדות והיגיון, הוא, שבסוף אנשים יתחילו להתעלם ממך. אין לי כל עניין לשמוע עוד על תיאורית "מודל הרזון" שלך וכו' וכו' -אני לא פמיניסט. אני לא מאמין בתיאוריה הפמיניסטית. ואני לא מתכוון לבזבז על זה יותר זמן.

"אבל באמת, אתה באמת מאמין שלא צריך לחנך ילדים לא לתקוף? לא להרביץ?"
ובכן, העניין הזה, הסוג הזה של "חינוך\אימון" הוא לא שום דבר חדש. תרבויות מסורתיות תמיד נתנו חינוך\אימון שכזה בדרכים שלהן... ולפמיניזם אין שום דבר חדש להוסיף. טוב, לא ממש, מה שפמיניזם מוסיף זה.... "העצמה" של נשים. אז הנה לך, בקצרה. נשים מקבלות "העצמה", וגברים מקבלים... הרצאות.

מכאן ועד לומר שהפתרון לאונס והטרדות זה ללמד את הבנים שלנו לא לאנוס יש מרחק עצום. פמיניזם מציע את ה-"פתרון" הזה לבעיה שלא קיימת מלכתחילה. אונס והטרדות אלו בעיות מתי שהן מופיעות. אבל מתי שהן לא מופיעות, אלו לא בעיות. אני כבר מצחיק אותך? שים לב, אונס והטרדות הן בעיות אישיות, לא פוליטיות. לפי המסורת, תמיד לימדו בנים קטנים ובנות קטנות כללי התנהגות. זה הכל. כללי ההתנהגות האלו נותנים קוי יסוד בחיים, ואם כולם נשארים בין הקוים האלו, הכל עובד בסדר.

ברם, פמיניזם, מתיחס לבנים קטנים כמו אל פושעים קטנים שמחכים להזדמנות שלהם. הפסיכולוגיה הזו שונה באופן קיצוני. להיות מטופל כמו פושע פוטנציאלי, זה דבר שיכול להיות רק מזיק לנפש. שלא לומר מעליב ביותר באופן אישי.