יום ראשון, 12 בינואר 2014

הפתרון - חלק ג: פיתוח רשת של קשרים עסקיים וחברתיים (נטוורקינג)

אנחנו צריכים לבנות רשתות עם עוד אנשים שעובדים על בניית חברה חופשית מכפייה. כל עוד שאנחנו מדווחים לרשויות הממשלה (מיסים\רשיון עסק) אנחנו מסתכנים בתקיפה מצדם. אנחנו צריכים לבנות רשתות עם אלו שמעוניינים לעשות עסקים ללא בקשת רשות וללא דווחים לרשויות של הפסיכים האלה. כל דבר שאנחנו יכולים לעשות בכדי לצמצם את המסמכים שמאפשרים מעקב אחר הפעולות שלנו, מצמצם את הסיכון.

חשוב לזכור שאפילו כאשר אנחנו לא מדווחים על ההכנסות לרשויות המסים, כל עוד יש לנו רישיון עסק או רישיון מקצועי כלשהו, רשויות המיסים יערכו הערכות על פי אלו. רשויות המס משתמשות בנוסחאות משלהן בכדי להגיע לממוצע של הנכסה עבור כל מקצוע, ואם יש לך רישיון, הם "ינחשו" שאתה הרווחת את הממוצע ויתקיפו. לא פעם הם הודו שזהו ניחוש בגלל שלא הוגש להם דיווח.

כמובן, יש סיכונים וחסרונות בלא להשיג רישיון, אתה צריך לעשות את חישוב הסיכון/תועלת שלך בעצמך. במקצועות מסויימים, אתה לא תוכל לעשות ביטוח ללר רישיון, כך שביטוח העסק שלך לא יתאפשר בדרכים הרגילות.

כל זה מאוד קשור ללחיות ללא לבקש רשות. אם אנחנו מאמינים בחירות, אז אנחנו לא מבקשים רשות להשתמש ברכוש של עצמנו ולהתקשר עם אחרים, וזה כולל לסחור בחופשיות. יואמן מאוסטין טקסס הוא דוגמה טובה, זהו הבחור שמואשם ב-"הברחת" תרנגולות הודו. יואמן לא התחנן לקבל רשות לגדל ולמכור תרנגולות הודו.

יואמן מספק לקהילה שבה הוא חי מוצר איכותי, הוא לא הכריח אף אחד לקנות ממנו תרנגולות. אם הם לא רוצים לקנות, הם חופשיים לא לקנות את התרנגולות שלו. השוק קובע אם יואמן ממשיך בעסקים, אם הוא לא היה מספק את מה שהם רוצים, לא היה לו עסק. אין לו מה להסתיר והוא כנה ופתוח עם הלקוחות שלו, אם הוא מפשל אז הוא זה שאחראי. זה המשמעות של להיות אדם בוגר. את אותו הדבר אי אפשר לומר על האנשים שקוראים לעצמם "משרד הבריאות" שהתקיפו אותו.