יום שני, 13 בינואר 2014

הפתרון - חלק ד': ברטר ומטבע אלקטרוני

ישנם בירוקרטים מסויימים שמתארים אמצעים חלופיים למסחר כאמצעי טרור. זה הפך לברור כשמש עם ההרשעה של ברנרד פון נוטהאוס ב-2011 באשמת מכירת מטבעות מכסף בשוק החופשי. כן, הוא הורשע רק בגלל שהוא מכר מטבעות כסף.

ממשלות שונאות סחר חופשי ותמיד יהיה שם סיכון של מתקפה מצד איזה בירוקרט כאשר אנחנו עובדים בכדי לבנות שוק חופשי וחברה ללא היררכיה פוליטית. יש גם סיכון ממתקפה כאשר חלה פתאום עליה במכירות, אבל האם זה אומר שאתה לא תעבוד בכדי להגדיל את המכירות שלך בגלל פחד ממתקפה מצד גנבי המסים? לא, וזו הסיבה מדוע כדאי לך לבנות רשת של אנשים שסוחרים איתך ולא הולכים להשתפן ולהלשין עליך לפסיכופתים בירושלים, וושינגטון, לונדון או בכל מקום בו הם פועלים.

ברטר זה גם טוב לא רק בגלל שהערך של הסחורות הוא מאוד סובייקטיבי, אלא שזה גם יכול להיות אנונימי. להיות אנונימי זה דבר שיכול לעזור לנו מאוד בלהתגונן מפני הגנבים שדוחפים את עצמם כצד ג' לכל עסק. כיום יש לנו את הטכנולוגיה, והיא הרי דרך מאוד יעילה למסחר. יש המון כלים באינטרנט שעוזרים ומאפשרים מסחר. האתר של האגודה למלחמה בביורוקרטיה עושה את זה.

ביטקוין ואמצעים אחרים למסחר אלקטרוני מאפשרים לשלוח ערך לכל אחד, בכל מקום בעולם דרך האינטרנט, ללא צד שלישי ובאופן אנונימי. תחשבו רק איפה ביטקוין ואמצעים אחרים למסחר יהיו בעוד 10 שנים ותזכרו איפה האינטרנט היה ב-1990.

ביטקוין מעיף את הקרטל של הבנקים-ממשלה מהתמונה, והם שונאים את זה. הם לא יכולים למסות את זה, למרות שאני בטוח שהפסיכופתים בירושלים ובלונדון הולכים לנסות. אם אתה עדיין לא מכיר את הביטקוין, תריץ חיפוש ותברר על זה. זהו אמצעי שימושי וחלופי לכרטיסי אשראי ולכל המערכת הפיננסית המבוססת על חוב.