יום ראשון, 20 באפריל 2014

הדו"ח בוטל - אין ראיות שהחוק חל

מזל טוב וברכות לדיירון מוושינגטון שלא נכנע לפסיכופתים ממשטרת התנועה בוושינגטון וביטל עוד קנס שקרי. ותודה לדיירון ששלח למארק את ההוכחה. דיירון הגיש את הבקשה לביטול הסטנדרטית, הבקשה מציינת שהמאשים, או המאשימה (אם אתם מעדיפים ליחס לאשליה הזו מין ולהניח שהיא נקבה) לא הציגה עובדות כלשהן שמוכיחות סמכות. הבקשה גם מציינת את המרכיבים החיוניים בכל עילת תביעה שלא הופצרו בכתב האישום.

כמו שאתם יכולים לראות בתמונה, הדו"ח בוטל. זה אמנם נראה כמו טופס סטנדרטי, אבל כתוב שם מה הסיבה שהדו"ח בוטל. אפשר לומר בבטחה שהדו"ח בוטל בגלל הבקשה שהוגשה, המאשים לא הרים את נטל ההוכחה לגבי המרכיב "סמכות".


מי שחושב שהמצב שונה בארץ שלנו, צריך לראות את ההוכחה שאני פרסמתי, גם בארץ ישראל, למשטרת תנועה ולבית המשפט אין סמכות. אני עשיתי את אותו הדבר בדיוק כמו דיירון מוושינגטון, כאן בתל אביב. הגשתי את הבקשה לביטול, היא נדחתה בהתחלה אבל אני התעקשתי והמשכתי לדרוש גילוי ראיות. לבסוף, ימים ספורים לפני תחילת המשפט, המזכירה של ראש מדור תביעות תעבורה התקשרה אלי להודיע לי שהמשפט מבוטל. אני התעקשתי שהיא תשלח לי מכתב שיאשר את זה, ויאשר שהסיבה לביטול היא אכן מחסור בראיות. אז הנה, לכל אלו שעדיין מאמינים שאפשר להוכיח את תחולת החוק מעל כולם, אין ראיות. זה הכל הונאה אחת גדולה ואתם יכולים לפוצץ את זה אם רק תשאלו שאלות.

את הבקשה לביטול אתם יכולים למצוא בעמוד הראשי של אתר האגודה למלחמה בביורוקרטיה.