יום שני, 20 באוקטובר 2014

מאפיה בכל שם אחר

בוקר אחד קם איזה ראש של איזה מאפיה והחליט החלטה גאונית על שינוי תדמית.

המאפיה מעכשיו תיקרא "המדינה"
בכירי המאפיה יהפכו להיות "הממשלה\השרים"
הוא עצמו נהיה "ראש הממשלה"
לשכירי החרב יקראו "שוטרים"
פרוטקשן הופך להיות "מיסים"
קורבנות המאפיה = "אזרחים"
וכל ההצגה בכללותה תיקרא "דמוקרטיה"

מאותו יום, כל הפעולות השפלות והנתעבות שביצעה המאפיה\מדינה נהפכו ללגיטימיות לגמרי.

כמה לגיטימיות?

יש בימינו קרבנות\אזרחים שלא מודעים בכלל לכך שהם קרבנות. הם בטוחים שהם חופשיים, יש מהם אפילו שמאמינים שהמאפיה\מדינה עובדת בשבילם!! אותם קרבנות\אזרחים מוכנים להסביר בפירוט את מה שהיחצנים של המאפיה\אנשי חינוך לימדו אותם - איך כל פעולה של המאפיה\מדינה נועדה בעצם לטובת הכלל.

אותם קרבנות\אזרחים משתמשים בסיסמאות שפולטים מדי פעם בכירי המאפיה\השרים כדי להצדיק פגיעות חמורות בזכויות אדם בסיסיות.

לדוגמא - המאפיה\המדינה החליטה להנפיק כרטיס מיוחד שכל קרבן\אזרח חייב לקנות ממנה. אם שכירי חרב\שוטרים יתפסו קרבן\אזרח ללא הכרטיס המיוחד הזה, הם יוכלו להשפיל אותו, להכות אותו, לקחת אותו איתם בניגוד לרצונו ולפעמים אפילו לגזול את רכושו. כל זה בשביל כרטיס. יש שקוראים לכרטיס המיוחד הזה "רשיון חופש", שם שלדעתי הולם אותו מאוד. המאפיה\המדינה קוראת לכרטיס הזה "תעודת זהות". ובשניה זה נהיה לגיטימי! לא רק שזה לגיטימי, זה אפילו נחוץ! זה לא סתם כרטיס שמאפשר לך פשוט להיות בלי שאף אחד יטריד אותך, זה המסמך שמגדיר מי ומה אתה בתור בן אדם!!

ואותם קרבנות\אזרחים לא מסוגלים להבין את זה בכלל, למרות שזה יושב להם מול הפרצוף! המאפיה\המדינה חינכה אותם\שטפה להם את המוח טוב כל כך שברגע שתנסו להסביר או להראות להם את זה - אוטומטית הם יחשבו שאתם "פסיכים", "אנרכיסטים", "קונספירטורים הזויים" או אפילו "אויבי החברה המתוקנת\נאורה", בלי להבין שהם בעצמם נותנים יד למשחק משוגע שמחריב להם את החיים ולוקח להם את החופש, חלק אחרי חלק!

וכל זה מתאפשר בזכות אותו רעיון גאוני של מכבסת מילים. כי הרי, מה פוליטיקאים\פושעים עושים כל הזמן? משחקים במילים! אמנים רטוריים, מעוותים ומשנים משמעויות, מערפלים במתכוון את הכל כדי שהקרבנות\אזרחים לא יבינו כלום. כל מיני מילים משוגעות מתחומי הכלכלה כמו- "אינפלציה" "גירעון תקציבי" ועד תחומי המשפט כמו - "עתירה" "שימוע" "קורפוס דליקטי". גורמים לכם להזדקק לאנשים משונים כמו "רואה חשבון" "כלכלן" "עורך דין", כדי לקבל את ההחלטות הכי בסיסיות בחיים שלכם.

המאפיה\מדינה משעבדת בפועל מיליוני אנשים בעזרת משחקי מילים.

מה שאנחנו יכולים לעשות פשוט מאוד - להפסיק לשחק את המשחק שלהם.

כי כששלושה בריונים לבושי שחורים פורצים לי לבית, הופכים לי את החדר, קושרים אותי בשלשלאות ברזל וזורקים אותי לכלוב מבטון רק בגלל שהיה לי קמצוץ מצמח שהם החליטו שהוא לא לגיטימי - זה לא "הגנה על החברה\הערכים המקודשים של הדמוקרטיה". זה פשע נגד האנושות.

די למכבסת המילים.
הגיע הזמן לקרוא לילד בשמו.
הגיע הזמן להסתכל למציאות בעיניים.

אתם רוצים להפסיק להיות עבדים? -תפסיקו להשתמש באוצר מילים של עבדים. פשוט מאוד.

"ותדעו את האמת והאמת תשחרר אתכם"

-מתן שרעבי