יום שישי, 10 באפריל 2015

פרויקט אין מדינה בישראל - 10 לאפריל, 2015 - אורח: מארק סטיבנס

האורח הפעם, מארק סטיבנס - לא הספיק להופיע - ויגיע לשידור בהמשך הערב - אנחנו נשדר את הראיון איתו בשידור חי כתוספת לתוכנית הרגילה של השבוע. השבוע התקשר לתוכנית עופר - עופר מואשם בהחזקת סמים קלים - דיברנו על העובדה שסניגורים פשוט לא אוהבים להרגיז את השופט, על המנטליות של שוטרים ש-"רק מצייתים לפקודות" ומעדיפים לעסוק בכל מיני משימות אחרות מאשר להלחם במשתמשי הסמים.

כמו תמיד אתם מוזמנים להתקשר לתוכנית ולדבר איתנו. בירוקרט או שוטר מתקיף אתכם? יש לכם משהו מעניין לספר לנו? אולי ביקורת להעביר עלינו? אל תהססו, תתקשרו! ושימו לב, מעתה ניתן להתקשר לתוכנית בטלפון: 03-3760383 (בנוסף לסקייפ)

פרויקט אין מדינה בישראל - כל שישי בין 16 ל-17 בשידור חי: www.anarchy.co.il

השאלה השבועית למדינאי: כיצד אנשים יכולים להעניק לפוליטיקאים סמכויות שאין להם מלכתחילה. כלומר, כיצד פוליטיקאים ובירוקרטים השיגו את הסמכות לעשות מעשים, שאם אנשים אחרים היו עושים - הם היו נחשבים לפושעים מטורפים ומתועבים...וזהו הראיון עם מארק סטיבנס שהיה מתוכנן לתוכנית השבוע, ושודר רק כחצי שעה לאחר התוכנית. ב-8 דקות הראשונות יש הד נוראי, לאחר הדקה ה-8 ההד מפסיק (עמכם הסליחה ואתם מוזמנים לתרום לפרויקט על מנת לאפשר לנו לרכוש לפטופ נוסף, מיקסר ומיקרופון איכותי, למשל). לתוכנית של מארק אפשר להאזין בכל מוצ"ש מ-23:00 כאן: www.marcstevens.net או כאן: http://lrn.fm. עם מארק דיברתי על שני הספרים שלו, על התוכנית שהוא מנחה כבר 10 שנים ועל היקף הפעילות של פרויקט אין מדינה מסביב לעולם.